  • Mfr # SHUBJS11X74RCPR
  • Zoro # G704434238
Width
11"
Finish
Rough Cedar
Series
Faux Wood
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SHUBJS11X74RCPR
Width
11"
Height
74"