  • Mfr # SHUBJS11X52RSPR
  • Zoro # G204432369
Width
11"
Finish
Rough Sawn
Shutter Type
Board-n-Batten
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SHUBJS11X52RSPR
Width
11"
Height
52"