  • Mfr # SHUBJS11X54RSPR
  • Zoro # G804432127
Width
11"
Finish
Rough Sawn
Shutter Design
2 Board Joined
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SHUBJS11X54RSPR
Width
11"
Height
54"