  • Mfr # SHUBJS11X58RSPR
  • Zoro # G404432497
Width
11"
Finish
Rough Sawn
Shutter Type
Board-n-Batten
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SHUBJS11X58RSPR
Width
11"
Height
58"