  • Mfr # SHUBJS11X30SDPR
  • Zoro # G104429834
Width
11"
Finish
Sandblasted
Series
Faux Wood
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SHUBJS11X30SDPR
Width
11"
Height
30"