  • Mfr # SHUBJS11X32SDPR
  • Zoro # G804430086
Width
11"
Finish
Sandblasted
Shutter Design
2 Board Joined
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SHUBJS11X32SDPR
Width
11"
Height
32"