  • Mfr # SHUBJS11X62SDPR
  • Zoro # G104433329
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
11"
Color
Primed Tan
Material
Faux Wood
Finish
Sandblasted
Shutter Design
2 Board Joined
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SHUBJS11X62SDPR
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
11"
Height
62"