  • Mfr # SHUBJE11X38SMPR
  • Zoro # G804427802
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
11"
Color
Primed Tan
Material
Faux Wood
Finish
Smooth
Shutter Type
Board-n-Batten
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SHUBJE11X38SMPR
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
11"
Height
38"