  • Mfr # SHUFPL12X56SDPR
  • Zoro # G904433901
Width
12"
Finish
Sandblasted
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SHUFPL12X56SDPR
Width
12"
Height
56"