  • Mfr # SHUFPL15X60SDPR
  • Zoro # G004428913
Width
15"
Finish
Sandblasted
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SHUFPL15X60SDPR
Width
15"
Height
60"