  • Mfr # SHUFPL15X66SDPR
  • Zoro # G204429871
Width
15"
Finish
Sandblasted
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SHUFPL15X66SDPR
Width
15"
Height
66"