  • Mfr # SHUFPL15X86SDPR
  • Zoro # G204431584
Width
15"
Finish
Sandblasted
Series
Faux Wood
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SHUFPL15X86SDPR
Width
15"
Height
86"