  • Mfr # SHUFPL18X34SDPR
  • Zoro # G504432991
Width
18"
Finish
Sandblasted
Shutter Top Shape
Elliptical Top
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SHUFPL18X34SDPR
Width
18"
Height
34"