  • Mfr # PEDPS026X075SGF03
  • Zoro # G004701825
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
PEDPS026X075SGF03
Size (Width x Height)
26"W x 7-1/2"H
Description
  • Dimensions: 26" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 29" Overall Width