  • Mfr # PEDPS030X085SGF03
  • Zoro # G404702873
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
PEDPS030X085SGF03
Size (Width x Height)
30"W x 8-1/2"H
Description
  • Dimensions: 30" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 33" Overall Width