  • Mfr # PEDPS042X115SGF03
  • Zoro # G104704573
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Size (Width x Height)
42"W x 11-1/2"H
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
PEDPS042X115SGF03
Size (Width x Height)
42"W x 11-1/2"H
Description
  • Dimensions: 42" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 45" Overall Width