  • Mfr # PEDPS060X160SGF04
  • Zoro # G404709537
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Size (Width x Height)
60"W x 16"H
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
PEDPS060X160SGF04
Size (Width x Height)
60"W x 16"H
Description
  • Dimensions: 60" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 63" Overall Width