Mfr # PEDPS068X180SGF04
Zoro # G304700849
/ea
Key Features
Size (Width x Height)
68"W x 18"H
Get a 10% off coupon
Free 30-day returns
Return PolicyGet 30 days to pay with Net 30
Apply NowUnlock tax-exempt savings
Add Tax ExemptionSpecifications
Product Information
MFR #
PEDPS068X180SGF04
Country of Origin
United States
Dimensions
Size (Width x Height)
68"W x 18"H
Description
- Dimensions: 68" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 71" Overall Width