  • Mfr # PEDPS072X190SGF04
  • Zoro # G704701798
/ea
See details
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
PEDPS072X190SGF04
Size (Width x Height)
72"W x 19"H
Description
  • Dimensions: 72" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 75" Overall Width