  • Mfr # PEDPS080X210SGF04
  • Zoro # G604702659
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
PEDPS080X210SGF04
Size (Width x Height)
80"W x 21"H
Description
  • Dimensions: 80" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 83" Overall Width