  • Mfr # PEDPS030X085SGF00
  • Zoro # G904701659
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
PEDPS030X085SGF00
Size (Width x Height)
30"W x 8-1/2"H
Description
  • Dimensions: 30" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 33" Overall Width