Mfr # PEDPS082X215SGF00
Zoro # G404703504
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Get a 10% off coupon
Free 30-day returns
Return PolicyGet 30 days to pay with Net 30
Apply NowUnlock tax-exempt savings
Add Tax ExemptionSpecifications
Product Information
MFR #
PEDPS082X215SGF00
Country of Origin
United States
Dimensions
Size (Width x Height)
82"W x 21-1/2"H
Description
- Dimensions: 82" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 85" Overall Width