  • Mfr # PEDPS026X075SGF01
  • Zoro # G404701845
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
PEDPS026X075SGF01
Country of Origin
United States
Dimensions
Size (Width x Height)
26"W x 7-1/2"H
Description
  • Dimensions: 26" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 29" Overall Width