  • Mfr # PEDPS064X170SGF01
  • Zoro # G804699964
/ea
See details
Key Features
Size (Width x Height)
64"W x 17"H
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
PEDPS064X170SGF01
Size (Width x Height)
64"W x 17"H
Description
  • Dimensions: 64" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 67" Overall Width