  • Mfr # PEDPS066X175SGF01
  • Zoro # G204699663
/ea
See details
Key Features
Size (Width x Height)
66"W x 17-1/2"H
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
PEDPS066X175SGF01
Size (Width x Height)
66"W x 17-1/2"H
Description
  • Dimensions: 66" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 69" Overall Width