  • Mfr # PEDPS080X210SGF01
  • Zoro # G004702679
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
PEDPS080X210SGF01
Size (Width x Height)
80"W x 21"H
Description
  • Dimensions: 80" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 83" Overall Width