  • Mfr # PEDPS082X215SGF01
  • Zoro # G304703413
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
PEDPS082X215SGF01
Country of Origin
United States
Dimensions
Size (Width x Height)
82"W x 21-1/2"H
Description
  • Dimensions: 82" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 85" Overall Width