  • Mfr # RBS06S23X020RWR
  • Zoro # G804437672
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
23"
Color
Rough Sawn Western Red Cedar
Material
Western Red Cedar
Finish
Rough Sawn
Shutter Type
Board-n-Batten
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
RBS06S23X020RWR
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
23"
Height
20"