  • Mfr # RBS06S23X025RWR
  • Zoro # G604437551
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
23"
Rough Sawn
Shutter Design
Spaced, No Z-Bar
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
RBS06S23X025RWR
Width
23"
Height
25"