  • Mfr # RBS06S23X047RWR
  • Zoro # G104438096
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
23"
Rough Sawn
Shutter Type
Board-n-Batten
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
RBS06S23X047RWR
Width
23"
Height
47"