  • Mfr # RBS06S23X055RWR
  • Zoro # G304437936
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
23"
Rough Sawn
Shutter Type
Board-n-Batten
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
RBS06S23X055RWR
Width
23"
Height
55"