  • Mfr # TFP001LV12X042UN
  • Zoro # G404480054
Width
12"
Color
Unfinished
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001LV12X042UN
Width
12"
Height
42"