  • Mfr # TFP001LV12X045UN
  • Zoro # G804479986
Width
12"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001LV12X045UN
Width
12"
Height
45"