  • Mfr # TFP001LV14X048UN
  • Zoro # G604484111
Width
14"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001LV14X048UN
Width
14"
Height
48"