  • Mfr # TFP001LV16X032UN
  • Zoro # G004475382
Width
16"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001LV16X032UN
Width
16"
Height
32"