  • Mfr # TFP001LV20X036UN
  • Zoro # G304483926
Width
20"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001LV20X036UN
Width
20"
Height
36"