  • Mfr # TFP001LV20X065UN
  • Zoro # G304484749
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
20"
Color
Unfinished
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001LV20X065UN
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
20"
Height
65"