  • Mfr # TFP001BG12X025AN
  • Zoro # G504444598
Width
12"
Color
Antigua
Material
PVC
Shutter Design
Bungalow
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG12X025AN
Width
12"
Height
25"