  • Mfr # TFP001BG12X040AN
  • Zoro # G404441857
Width
12"
Color
Antigua
Bungalow
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG12X040AN
Width
12"
Height
40"