  • Mfr # TFP001BG12X077AN
  • Zoro # G904441043
Width
12"
Color
Antigua
Bungalow
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG12X077AN
Width
12"
Height
77"