  • Mfr # TFP001BG15X025AN
  • Zoro # G104443472
Width
15"
Color
Antigua
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG15X025AN
Width
15"
Height
25"