  • Mfr # TFP001BG15X026AN
  • Zoro # G604443972
Width
15"
Color
Antigua
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001BG15X026AN
Width
15"
Height
26"