  • Mfr # TFP001BG15X041AN
  • Zoro # G304441483
Width
15"
Color
Antigua
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG15X041AN
Width
15"
Height
41"