  • Mfr # TFP001BG15X060AN
  • Zoro # G004440946
Width
15"
Color
Antigua
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001BG15X060AN
Width
15"
Height
60"