  • Mfr # TFP001BG18X040AN
  • Zoro # G704439806
Width
18"
Color
Antigua
Material
PVC
Shutter Design
Bungalow
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG18X040AN
Width
18"
Height
40"