  • Mfr # TFP001BG18X048AN
  • Zoro # G904444723
Width
18"
Color
Antigua
Fixed Mount
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG18X048AN
Width
18"
Height
48"