  • Mfr # TFP001BG15X062BL
  • Zoro # G604442746
Width
15"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Design
Bungalow
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001BG15X062BL
Width
15"
Height
62"