  • Mfr # TFP001BG15X077BL
  • Zoro # G704440321
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15"
Color
Black
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001BG15X077BL
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15"
Height
77"