  • Mfr # TFP001BG12X026BT
  • Zoro # G904445362
Width
12"
Color
Burnt Toffee
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Bungalow
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001BG12X026BT
Width
12"
Height
26"