  • Mfr # TFP001BG12X052BT
  • Zoro # G804449699
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Burnt Toffee
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001BG12X052BT
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
52"